Oferta

Wodne place zabaw dla najmłodszych

Zabawa w wodzie jest jedną z ulubionych rozrywek dla najmłodszych. Również ich opiekunowie lubią, kiedy dzieci beztrosko korzystają z wodnych atrakcji i czerpią z tego niekończącą się radość. Co ważne, rodzice coraz częściej zwracają uwagę także na bezpieczeństwo swoich maluchów podczas zabawy w wodzie.
Aby zapewnić swoim klientom przyjemną rozrywkę oraz bezpieczne warunki, postawiliśmy na jakość produktów, które oferujemy. Realizowane przez nas projekty są zawsze połączeniem idealnie dobranych, sprawdzonych materiałów i niestandardowych, atrakcyjnych pomysłów.
Firma Berndorf projektuje i wykonuje wodne place zabaw na pływalniach publicznych, hotelowych, czy też prywatnych. Mamy doświadczenie w dogadzaniu najmłodszym użytkownikom wodnych atrakcji oraz spełnianiu wymagań bezpieczeństwa stawianym przez ich opiekunów.

 

Kolory i kształty

Przygotowując projekty nowych basenów, zawsze mamy na uwadze wymagania ich odbiorców. W przypadku dzieci stawiamy na wesołą kolorystykę i ciekawe, różnorodne kształty. Staramy się urozmaicić swoją ofertę o elementy ruchome, kojarzące się z bajkowym światem roślin, kształtów i kolorów. Dzieci chętnie bawią się w otoczeniu dla nich interesującym i atrakcyjnym. Zabawie sprzyjają śmiesznie zakręcone rury wodne, bujające się fontanny oraz podłoże z namalowanymi kształtami geometrycznymi.

 

Beztroska zabawa

Przy tworzeniu naszych wodnych placów zabaw szczególnie dużą uwagę zwracamy na wykorzystywane przy produkcji materiały. Są to tworzywa bardzo trwałe, nie możliwe do uszkodzenia, przez co wyjątkowo bezpieczne. Poszczególne elementy wytwarzane są z przyjemnych w dotyku i solidnych materiałów. Dzieci mogą swobodnie bawić się w tak urządzonym otoczeniu. W ten sposób zapewniamy komfort również opiekunom, którzy spokojnie mogą obserwować swoje bawiące się pociechy.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wodnych placów zabaw. Są idealne, zarówno jako urozmaicenie przydomowych basenów, jak i atrakcja wodna przyciągająca rzeszę nowych klientów do hotelu, czy pływalni publicznej.